<title>Firma - KTR 4x4</title>

FIRMA

 

Początki działalności naszej firmy sięgają 2002 roku. Działamy z pasją i zamiłowaniem do samochodów. Przez kilkanaście lat zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz grupę pewnych dostawców i kooperantów. Wraz z upływem lat rozszerzaliśmy zakres naszej działalności  dostosowując ją do wymagań rynku.

 

Od 2013 roku wprowadziliśmy narzędzia hydrauliczne do wyciągania zapieczonych wtrysków, podejmujemy się również wyjmowania zapieczonych świec żarowych. Posiadamy również narzędzia diagnostyczne typu TESTER umożliwiający kompleksową  kontrolę praktycznie większości marek dostępnych na naszym rynku.

 

Bogaty zestaw specjalistycznych narządzi pozwala na naprawę najbardziej nietypowych usterek. W chwili obecnej stale obsługujemy kilkadziesiąt przedsiębiorstw.

 

Stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach branżowych. W najbliższej przyszłości nasze usługi chcemy ściślej związać z marką Land Rover. W tym celu planujemy rozszerzenie naszego zaplecza technicznego o nowoczesny system diagnostyczny Autologic. System ten jest w stanie zapewniać diagnostykę na poziomie producenta.

 

 

 

F.H.U Radoni
Chmielnik 465A (Słocina)
36-016 Chmielnik